Fortepianista

2013_polska_fortepianista_01

Pochwalę się, a co! :)
W krakowskim klubie zawisło na ścianie moje zdjęcie z Kazimierza! :))) Zdjęcie „fortepianisty” wyszukała w sieci, obrobiła i wydrukowała na płótnie krakowska architektka Sylwia. Gdy już było pewne, że fotka zawiśnie w knajpce, to trzymałam mocno kciuki, żeby pojawiła się przed naszym majowym przyjazdem do Polski. Na szczęście się udało i nasza wizyta w Hamsie na Kazimierzu była obowiązkowym punktem programu :) Wybraliśmy się więc jednego dnia na pyszną kawę po beduińsku no i oczywiście obowiązkowo obfotografowaliśmy TĄ ścianę :)))

Okazało się też, że na pomysł fotografowania się z fortepianistą wpadły też moje dwie szalone przyjaciółki! Dziewczyny, jesteście niesamowite! Niespodzianka była wyjątkowa i naprawdę się udała :)))

Otagowany , .Dodaj do zakładek permalink.

8 Komentarzy do Fortepianista

 1. gwiezdna mówi:

  świetna sprawa, gratulacje :)

 2. li mówi:

  Bardzo się cieszę, że do czegoś tak pożytecznego jak spotkanie z przyjaciółmi, przydała się TA ściana:)
  Pozdrawiam
  Sylwia

 3. Agnieszka mówi:

  Gratulacje!! Wspaniale to wyglada. A w dodatku to nie jest jedyne Twoje zdjecie, ktore nadaje sie do powieszenia na scianie w duzym formacie, w miejscu publicznym :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>