Wiosna

Wiosna

2013_niemcy_wiosna_02

Od wczoraj jest u nas wiosna pełną gębą! Ania wyszła z domu i skakała radośnie pokrzykując: „Hula! Hula! Nie mam ciapki!”. Pojechaliśmy więc w naszą dzicz szukać dowodów wiosny i szybko je znaleźliśmy ;)

Dziś zapakowaliśmy Anię w nosidło i wybraliśmy się do lasu. Tym razem nie do żadnego rezerwatu przyrody, ale do takiego zwykłego lasu, gdzie można sobie chodzić własnymi ścieżkami. Czyli tak jak lubimy ;) Skracaliśmy więc sobie drogę tam gdzie mieliśmy ochotę, szukaliśmy ścieżek tam gdzie podobno być powinny, skakaliśmy nad strumyczkami, odpoczywaliśmy na zwalonych pniach drzew … i przede wszystkim cieszyliśmy się śliczną pogodą i ciepłem! Nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio tak błogo nam się wędrowało. Nawet Aniuta wyskakiwała co chwila z nosidła i pokonywała o własnych siłach górki (o co ostatnio nie mogliśmy się doprosić)! Jak na słoneczną pogodę przystało, dzień zakończyliśmy bycząc się w zachodzącym słońcu na balkonie :) To jest to co tygryski lubią najbardziej! :)

6 Comments

  1. gwiezdna

    dopiero w ubiegłym tygodniu odważyłam się wyprać wszystkie „zimówki” i pochować do szaf. na dolinach ciepło i krokusy ale w górach jeszcze na nartach hulają, pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *